11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Deim Pál (1932-2016) Jel bábukkal (Jel II/B), 1992
21

Deim Pál (1932-2016)

Jel bábukkal (Jel II/B), 1992

Olaj, farost, fa, 244 x 122 cm
Jelezve hátoldalon: Deim Pál
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft