6. aukció
Kiss Bálint (1802-1868) Jelenet a török háborúból, 1857
119

Kiss Bálint (1802-1868)

Jelenet a török háborúból, 1857

Olaj, vászon, 109x157,5 cm
Jelezve középen lent: Kiss B. 1857
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft