50. Jubileumi Aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Jó gazda (töki bácsi) , 1930-as évek vége
14

Tóth Menyhért (1904-1980)

Jó gazda (töki bácsi) , 1930-as évek vége

Olaj, vászon, 98,5x66 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: ‣ Tóth Menyhért: Festmények és rajzok, MissionArt Galéria, Miskolc, 2011. május 31. – június 29.

18

Tóth Menyhért (1904-1980)

Faluvége, 1958

Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
105

Tóth Menyhért (1904-1980)

Falusi idill

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
136

Tóth Menyhért (1904-1980)

Hajladozó fák, 1954

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
153

Tóth Menyhért (1904-1980)

Falu

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft