66. aukció (2021 kortárs)
Ef. Zámbó István (1950-) John Coltrane emlékére, 1996
10

Ef. Zámbó István (1950-)

John Coltrane emlékére, 1996

Olaj, vászon, 80 x 110 cm
Jelezve jobbra lent: 19 EZI 96, Jelezve balra lent: ef. Zámbó I., Jelezve hátoldalon: John Coltrane emlékére ef. Zámbó 96
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

¦ egykor Szölke László gyűjteményében

¦ A Szölke-gyűjtemény, MANK Galéria, Szentendre, 2020. október 28. – november 22.

Kiállítva és reprodukálva:

¦ Ungarische Kunst des 20. Jahrhundert von der Klassischen Moderne bis in die Gegenwart. Diessen, 1988, 91. oldal

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 443. olda

17

Ef. Zámbó István (1950-)

Levél, 1979

Kikiáltási ár: 700 000 Ft