52. aukció
Scheiber Hugó Berlin, der Sturm
103

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kabaré, 1925 körül

Olaj, karton, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

Kiállítva: ‣ LII. csoportkiállítás.Nemzeti Szalon, Budapest, 1926. október-november, katalógus: 23. (Kabaréban címen)‣ XCIII. csoportkiállítás.Ernst Múzeum, Budapest, 1927. október, katalógus: 157. (Kabaré címen)‣ Scheiber Hugó –

75

Scheiber Hugó (1873-1950)

Parkrészlet

Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
85

Scheiber Hugó (1873-1950)

Alkonyat

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
157

Scheiber Hugó (1873-1950)

Esős utca

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
164

Scheiber Hugó (1873-1950)

Konflisok

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
184

Scheiber Hugó (1873-1950)

Házak

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
203

Scheiber Hugó (1873-1950)

Udvar

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
213

Scheiber Hugó (1873-1950)

Korhely

Kikiáltási ár: 750 000 Ft