12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Váli Dezső kortárs aukció
22

Váli Dezső (1942-)

Kábulat, (A/1981/1), 1981

Olaj, farost, 70 x 90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 81
Jelezve hátoldalon: „Kábulat” (A81/1) Olaj, farost 1981 Váli Dezső
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: A/1981/01

PROVENIENCIA:
¦ a Kernács-gyűjteményben

KIÁLLÍTVA:
¦ Tavaszi tárlat. Besztercebánya, 1984. május-július, kat. sz.n.

REPRODUKÁLVA:
¦ A művész honlapján