Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Kádár Béla: Fürdőző nő
14

Kádár Béla (1877-1956)

Fürdőző nő

Olaj, papír, papírlemezen, 37 x 69,5 cm
Jelezve balra lent: Kádár Béla