11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bartl József (1932-2013) Kampós kompozíció, 1980
19

Bartl József (1932-2013)

Kampós kompozíció, 1980

Olaj, vászon, 130 x 100 cm
Jelezve jobbra lent és hátoldalon: Bartl 80
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:
¦ Tisza-parti Galéria, Szolnok, 1981. január

32

Bartl József (1932-2013)

Jelek és fejek, 1989

Kikiáltási ár: 550 000 Ft