45. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Kánai menyegző (Kánai csoda), 1935-1936
140

Kontuly Béla (1904-1983)

Kánai menyegző (Kánai csoda), 1935-1936

Olaj, vászon, 146,5x116 cm
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉKSZÁM: 136. • In.:Bizzer István: Kontuly Béla. Mikes, Budapest, 2003. PROVENIENCIA: • korábban Kovács Dezső gyűjteményében (1983-1987) KIÁLLÍTVA: • CLVIII. csoportkiállítás. Basch Andor, Domanovszky Endr