15. aukció
Molnár Farkas Ferenc (1897-1945) Kanyargós út, 1922
147

Molnár Farkas Ferenc (1897-1945)

Kanyargós út, 1922

Olaj, vászon, 55,5x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár Farkas 922
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft