65. aukció (2020. december)
Csernus Tibor (1927-2007) Karnevál, 2002
24

Csernus Tibor (1927-2007)

Karnevál, 2002

Olaj, vászon, 89,5x116,5 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 2002
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

36

Csernus Tibor (1927-2007)

Kert

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft