46. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Kastélypark (Van Ostade modorában), 1908 körül
89

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Kastélypark (Van Ostade modorában), 1908 körül

Olaj, vászon, 40x30 cm
Jelezve jobbra lent: Isac (sic) van Ostade modorában Gulácsy Lajos műhelyéből
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA: •Marosvölgyi Gábor: Gulácsy Lajos. Mundus Magyar Egyetemi Kiadó, Budapest, 2008. 105.(szöveg közti képek), 11. (színes tábla)

141

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Alkonyat

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft