Private Sale
Rippl-Rónai József (1861-1927) Kaszálók a réten, 1908 körül
19

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Kaszálók a réten, 1908 körül

Olaj, papírlemez, 33,5x48,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai