48. aukció
Aba-Novák Vilmos katonák
103

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Katonák az erdőben, 1917

Olaj, papírlemez, 47,5x36 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák 17 Glitt.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
•Molnos Péter: Aba-Novák. Népszabadság Könyvek, Budapest, 2006., 11. oldal

100

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Trecento város, 1930

Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft