Időzített online grafikai aukció
Pór Bertalan grafika aukció
20

Pór Bertalan (1880-1964)

Katonaportré, 1899

Akvarell, papír, 35 x 27 cm
Jelezve jobbra lent: Pór Bertalan 99 XI/4.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft