62. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Katonaruhás önarckép, 1916 körül
56

Márffy Ödön (1878-1959)

Katonaruhás önarckép, 1916 körül

Olaj, karton vászonon, 70,5x46 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

142

Márffy Ödön (1878-1959)

Tóparti táj, 1930-as évek

Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft