2. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Kávéházban, 1931
152

Schönberger Armand (1885-1974)

Kávéházban, 1931

Olaj, vászon, 76x67 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger 1931
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

25

Lány galambbal

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
117

Olvasó kislány

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
118

Ábrándozó, 1939

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
129

Háztetők, 1924

Kikiáltási ár: 240 000 Ft