16. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Kávéházi nyüzsgés
70

Schönberger Armand (1885-1974)

Kávéházi nyüzsgés

Akvarell, pasztell, papír, 51x35 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

23

Kikötőben

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
135

Óbuda, 1926

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
167

Barátnők

Kikiáltási ár: 750 000 Ft