55. aukció
Vaszary János impresszionizmus Siófok
13

Kávéházi terasz Siófokon (kertben, Vendéglő teraszán, kerti jelenet), 1906

Olaj, fa, 42,5x26,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J. Jelezve hátoldalon: Vaszary Kávéházi terasz Siófokon. Zilzer számára
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Proveniencia:‣ Szabolcsi István (Budapest) gyűjteményéből Kiállítva:‣ Vaszary János emlékkiállítása,Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1961. katalógus: 59. (Kertben címen) Reprodukálva:- Haulisch Lenke: Vaszary János.Képzőművésze

8

Virágcsokor

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
40

Alassio, 1932

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
59

Rapallo, 1934

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
103

Balatoni naplemente, 1903

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
188

Lány lepellel

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft