10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
fe Lugossy László (1947- ) Kecskeérzet (Ellenmonopólium II.), 1990
35

fe Lugossy László (1947- )

Kecskeérzet (Ellenmonopólium II.), 1990

Olaj, kollázs, kivágott farostlemez, 200 x 130 cm
Jelezve hátoldalon: felugossy László: Ellenmonopólium II. 1990
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

¦ feLugossy László – Egyféle válogatás a hetvenes évektől 2007-ig. Szoba Kiadó Könyvkiadó, MissionArt Galéria – Miskolc, 2008, 95. old.

88

fe Lugossy László (1947- )

Kék a kékben, 2004

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
135

fe Lugossy László (1947- )

Buddha, 1998

Kikiáltási ár: 340 000 Ft