47. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Kecskeméti főtér, 1910-es évek eleje
38

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Kecskeméti főtér, 1910-es évek eleje

Olaj, vászon, 57,5x68 cm
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

3

Lombos fák

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
68

A Szajna-part

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
135

Veresvíz, 1929

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft