67. Aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Kecskeméti Parkrészlet, 1910-es évek vége
84

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Kecskeméti Parkrészlet, 1910-es évek vége

Olaj, papírlemez, 90 x 70 cm
Jelezve lent: Perlrott Csaba V.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 26 000 000 Ft