71. Aukció
Bornemisza László (1910-1995) Kék nap
23

Bornemisza László (1910-1995)

Kék nap

Olaj, farost, 20 x 15,5 cm
Jelezve jobbra fent és hátoldalon: Bornemisza
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

2

Bornemisza László (1910-1995)

Kék hold

Kikiáltási ár: 750 000 Ft