2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Fajó János (1937-2018) Kék ölelés, 1968
35

Fajó János (1937-2018)

Kék ölelés, 1968

Olaj, vászon, 150x91 cm
Jelezve hátoldalon:fajó, Jelezve vakrámán Fajó János kék ölelés
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 13 000 000 Ft

41

Fajó János (1937-2018)

Négy forma II., 2006

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft