42. Aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Kékes csendélet, 1910-es évek
78

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Kékes csendélet, 1910-es évek

Olaj, vászon, 68x55 cm
Jelezve balra fent: Perlrott Csaba V.
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

Reprodukálva: • Hungarian Masterworks – Selected work from the collection of Jill A. Wiltse and H. Kirk Brown III.,From Impressionism to Modernism at The Project Space of Charlotte Jackson Fine Art Inc., Santa Fe,New Mexico, 2008. •

127

Malomrészlet, 1924

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
153

Faluszéle

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft