16. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Kékszakállú herceg, 1970
79

Kondor Béla (1931-1972)

Kékszakállú herceg, 1970

Olaj, fa, 52x35 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor B 1970
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft