72. Tavaszi aukció
Batthyány Gyula egzotikus
103

Batthyány Gyula (1887-1959)

Keleti szépség (Háremhölgy), 1930-as évek

Olaj, vászon, 117 x 68 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

148

Batthyány Gyula (1887-1959)

Történelmi jelenet

Kikiáltási ár: 340 000 Ft