11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Szurcsik József (1959-) Kert, 2007
46

Szurcsik József (1959-)

Kert, 2007

Olaj, vászon, 40 x 30 cm
Jelezve balra lent: Sz J 2007
Jelezve hátoldalon: Szurcsik József " Kert" 2007 olaj, vászon 40 x 30
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft