70. Őszi Aukció
Telkessy Valéria (1870-1950) Kertben, 1908
9

Telkessy Valéria (1870-1950)

Kertben, 1908

Olaj, vászon, 81,5 x 114,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telkessy V.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Téli Nemzetközi Kiállítás, Budapest, 1908-1909, kat.: 221. (Kertben címmel)

Feltehetően kiállítva:
¦ A Nemzeti Szalon Jubiláris Téli Tárlata, Budapest, 1909. december, kat.: 357. (Kertben címmel)