50. Jubileumi Aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Kertben, 1910
74

Kernstok Károly (1873-1940)

Kertben, 1910

Olaj, vászon, 90x74 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly 1910
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA: ‣ BÁV 30. árverés (1973), 149. tétel FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA: ‣ Kernstock Károly retrospektív kiállítása. Művészház, 1911. november-december