6. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Kertben, 1926
180

Márffy Ödön (1878-1959)

Kertben, 1926

Olaj, vászon, 46x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft