72. Tavaszi aukció
Paizs Goebel Jenő Szentendre
38

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Kertben (Szentendrei kertben), 1942

Olaj, fa, 72 x 51 cm
Jelezve jobbra lent: Paizs Goebel 942
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– Paizs Goebel Jenő gyűjteményes kiállítása, Alkotás Művészház, Budapest, 1943. november, kat.: 26. (Kertben, 1942, vászon, 2500.-)

REPRODUKÁLVA:
– Verba Andrea: Paizs Goebel Jenő művészete, Gondolat Kiadó, Budapest, 2009, 209. o. (kat.: II. 166.)