30. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Kertben (Tavasz)
142

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Kertben (Tavasz)

Olaj, papírlemez, 56x84 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla Nagybánya, Jelezve hátoldalon: Vázlat a Tavasz c. olajképhez Budán. Révai Istvánnak Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 114.In.: Telepy Katalin: Iványi-Grünwald Béla.Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1985.KIÁLLÍTVA:-M.I.É.N.K. II. kiállítás, 1909. Nemzeti Szalon Budapest, február–március. „Tavasz” (Faldísz), Révai Mór