43. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Kertes ház, 1906
152

Berény Róbert (1887-1953)

Kertes ház, 1906

Olaj, vászon papírlemezen, 37,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berény 1906 Tótfalu
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva: -BÁV 53. árverés, 15. tétel Proveniencia: -korábban Oltványi-Ártinger Imre tulajdonában Feltehetőleg kiállítva: -„Nyolcak” kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1911. Kiállítva: -Berény Róbert emlé