9. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Kertészek a kastélyparkban, 1915
118

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Kertészek a kastélyparkban, 1915

Olaj, vászon, 90x80,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter 1915
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft