24. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Két angyal (Leány), 1895
136

Ferenczy Károly (1862-1917)

Két angyal (Leány), 1895

Olaj, vászon, 45x31 cm
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft