16. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Két család, 1877
110

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Két család, 1877

Olaj, vászon, 140x105 cm
Jelezve balra lent: Munkácsy M. 1877
Kikiáltási ár: 50 000 000 Ft