15. aukció
Schadl János (1892-1944) Két fa, 1929
30

Schadl János (1892-1944)

Két fa, 1929

Olaj, vászon, 98,5x90 cm
Jelezve balra lent: SJ 929
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

8

Schadl János (1892-1944)

Ketten, 1919

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
178

Schadl János (1892-1944)

Parkban

Kikiáltási ár: 800 000 Ft