70. Őszi Aukció
Schadl János (1892-1944) Két fa (Tata), 1929
20

Schadl János (1892-1944)

Két fa (Tata), 1929

Olaj, vászon, 98 x 90 cm
Jelezve balra lent: SJ 929
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft