6. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Kettesben, 1917-1918 körül
74

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Kettesben, 1917-1918 körül

Olaj, karton, 36x29 cm
Jelezve balra lent: MT.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

76

Fák

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft