71. Aukció
László Fülöp (1869-1937) Kettős leánykaportré, Erzsébet és Stefanie, 1896
164

László Fülöp (1869-1937)

Kettős leánykaportré, Erzsébet és Stefanie, 1896

Olaj, vászon, 140 x 110 cm
Jelezve jobbra lent: László Fülöp 1896. Perbenyik
Jelezve balra fent: Erzsébet Stefanie
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft