11. aukció
László Fülöp (1869-1937) Kettős leánykaportré, Erzsébet és Stefanie, 1896
121

László Fülöp (1869-1937)

Kettős leánykaportré, Erzsébet és Stefanie, 1896

Olaj, vászon, 140x110 cm
Jelezve jobbra lent: László Fülöp 1896 perbenyik, jelezve balra fent: Erzsébet Stefanie
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Proveniencia: A Mailáth-család tulajdona

Reprodukálva: • Perbenyiki emlék, in: Magyarország és a nagyvilág. • (La Hongrie et l’étranger). 1900. június 17., 12. oldal