23. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Kettős portré, 1935
48

Ámos Imre (1907-1944)

Kettős portré, 1935

Olaj, vászon, 80,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Amos 1935
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: A magyar festészet rejtőzködő csodái. Válogatás magyar magángyűjteményekbõl II. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2005. szeptember 10. – október 9., 228.–229. oldal

36

Ámos Imre (1907-1944)

Égő templom

Kikiáltási ár: 300 000 Ft