63. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Kettős portré Anna Margittal, 1936-1943
46

Ámos Imre (1907-1944)

Kettős portré Anna Margittal, 1936-1943

Tempera, tus, akvarell, papír kartonon, 28,5x23 cm
Jelezve balra lent: Ámos I. 1936-43
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft