72. Tavaszi aukció
Csók István Balaton impresszionizmus
5

Csók István (1865-1961)

Kettős villámcsapás a Balatonon, 1935 körül

Olaj, fa, 39 x 49,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B. Aliga
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft