28. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Kéverakás, 1936
180

Szőnyi István (1894-1960)

Kéverakás, 1936

Tempera, vászon, 100x90 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I 1936
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

PROVENIENCIA:-egykor Grünwald Péterné tulajdonában (1952-ig)

81

Szőnyi István (1894-1960)

Lépcsőház, 1936

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
203

Szőnyi István (1894-1960)

Domboldal, 1937

Kikiáltási ár: 240 000 Ft