Radák Eszter: Újra itt!
Radák Eszter (1971-) Kicsit csípős már az alkonyat, 2020
3

Radák Eszter (1971-)

Kicsit csípős már az alkonyat, 2020

Olaj, vászon, 80 x 120 cm

ELADVA