64. aukció
Pechán József (1875-1922) Kikötő, (Bácspalánka), 1910 körül
99

Pechán József (1875-1922)

Kikötő, (Bácspalánka), 1910 körül

Olaj, vászon, 70x89 cm
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft