28. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Kilátás az udvarunkra, 1910
84

Ziffer Sándor (1880-1962)

Kilátás az udvarunkra, 1910

Olaj, vászon, 77x60 cm
Jelezve balra lent: Párizs 1910 Ziffer S.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

PROVENIENCIA:-a művész tulajdonában (1957)-később Krupiczer Antal szobrászművész tulajdonábanKIÁLLÍTVA:-Salon des Indépendants, Párizs, 1911.katalógus: 64–56. (Vue dans Notre Cour címen)-Ziffer Sándor gyűjteményes kiállítása.N

72

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nyugvó akt, 1913

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft