38. aukció
Hall, Harry (c.1814-1882) Kincsem, 1878
71

Hall, Harry (c.1814-1882)

Kincsem, 1878

Olaj, vászon, 44x54 cm
Jelezve jobbra lent: Harry Hall Newmarket 1878 Jelezve középen lent: Kincsem
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 500 000 - 12 000 000 Ft